Loading...

Draugai ir partneriai

Auksinė pudrytė

Auksinė pudrytė – blakstienų priauginimas ir makiažas.

RESTORANAS PILIALAUKIS

Pilialaukis – tai jauki vieta tikriems alaus mėgėjams bei žinovams su tradicine lietuviška ir šiuolaikine europietiška virtuvėmis.

SAMANTA KRISTAL

Didelis ir prabangus vestuvinių bei vakarinių suknelių salonas.

GOLDEN CAR

Vieninteliai Lietuvoje — limuzino klasės, auksiniai LEXUS LS600H.
“GoldenCar“ Jūsų nepamirštamoms vestuvėms, išleistuvėms, krikštynoms ar kitai svarbiai gyvenimo šventei. Norite išskirtinumo? Užburiantis LEXUS LS600H auksinis spindesys, prabangus salonas — Jūsų paslaugoms.Pasirinkę „GoldenCar“ pajusite, kad komfortas, prabanga ir išskirtinumas yra neatsiejama Jūsų šventės dalis. Lai viskas žėri auksu!

PAVEL TETEREVKOV

Fotografo paslaugos: mergvakarių, bernvakarių, vestuvių, krikštynų, šeimyninės bei teminės fotosesijos. Jeigu Jūsų laukia ypatinga diena, pasirūpinkite, kad jos akimirkos nepasimirštų ir būtų įamžintos ryškiose ir kokybiškose fotografijose.

Ilya Yakover photography

As the images of other photographers have inspired me to explore new world , I hope some day my own images will inspire others to do the same.

LITFIRE

Ugnies šou — tai ne tik gražus renginys žiūrovams, bet ir patiems šokėjams teikiantis malonumą bei duodantis energijos laisvalaikio praleidimo būdas. „Tikriausiai to, ką jauti, šokdamas su ugnimi, negalima tiksliai perduoti žodžiais. Šokio metu atsiranda atskiras pasaulis — ugnies ir šokėjo pasaulis, kuriame ugnis atlieka pagrindinį vaidmenį“ – pasakoja grupės vadovė Natalija Jegorenko.

NOLI accessories

Rankų darbo papuošalai moterims ir vyrams: apyrankės, vėriniai, komplektai iš karoliukų ir natūralių akmenukų padės sukurti neišdildomą įspūdį. Detalės pagyvina mūsų gyvenimus!

DOVANOS4YOU

Personalizuoti marškinėliai, džemperiai, telefonų dėklai, vaikiški bodžiukai, puodeliai, magnetai, dėlionės su Jūsų pasirinktu paveikslėliu/nuotrauka arba užrašu.