Loading...

Išskirtinė staigmena

STAIGMENA ARTIMIESIEMS —
JŪSŲ ŠOKIO PASIRODYMAS
KARTU SU „DOLCE VITA“ ATLIKĖJOMIS

Artėja ypatinga proga? Svarstai kokią staigmeną padaryti gimtadienio, jubiliejaus ar kita proga? Jeigu jau viską išbandei nuo pusryčių į lovą ar gėlių į darbą iki skrydžio oro balionu ar šuolio su guma — pamėgink šį tą naujo — pašok kartu su mumis ir taip parodyk išskirtinį dėmesį bei maloniai nustebink savo artimuosius!

STAIGMENA Į NAMUS

Norint dovanoti savo šokio pasirodymą kartu su „Dolce Vita“ atlikėjomis — Jums nebūtinos specialios patalpos ar scena. Tai gali būti staigmena į namus, parką, kavinę ar bet kur kitur!
Staigmena vyrui namuose gali būti perdažytos sienos, bet šokio pasirodymui pasiruošti bus paprasčiau!
Draugė, sako, kad esi nuspėjamas ir perkanda visas Tavo rengiamas staigmenas anksčiau laiko? Ši staigmena tikrai nebus lengvai nuspėjama, nes tai nauja ir originalu!
Sunku įsivaizduoti? Mes Tau padėsime! Štai video istorija su mūsų pirmąja merginos staigmena į namus vaikino gimimo dienos proga.

Klientės Nadios įspūdžiai apie šią staigmeną:
„Добрый день, хочу поделится своими впечатлениями со всеми. У моего парня было день рождение, я придумала оригинальный подарок 🎁 танцы. 💃🏼 Нашла девочек, рассказала что и как хочу, хоть и сама до конца не понимала как это будет выглядить. Девочки дали мне дельные советы и даже меня взяли к себе, научили, и мы поставили красивые танцы.
Девочки очень классные! И такой подарок никогда не забудется! Спасибо 😉“
Vertimas į lietuvių kalbą:
„Sveiki. Norėčiau su visais pasidalinti savo įspūdžiais. Buvo mano draugo gimtadienis ir aš sugalvojau originalią dovaną — šokių pasirodymą. Radau šokėjas, papasakojau joms kaip ir ko noriu, nors ir pati iki galo nežinojau kaip tai atrodys. Merginos man davė gerų patarimų ir net pakvietė pas save, pamokino ir mes pastatėme gražius šokius!
Mergaitės labai fainos! Šitos dovanos niekada nepamiršime. Ačiū Jums!“

MOTERYS, NUŠAUSITE 2 ZUIKIUS:
PASIRUOŠIMAS ŠIAI STAIGMENAI BUS DOVANA SAU PAČIAI, NES BUS SMAGU!Šokis tai ir sportas, ir menas, ir dovana. Romantiška staigmena vaikinui Valentino dienos proga, originali dovana vestuvių metinių proga vyrui, įsimintina dovana tėčiui, mamai, močiutei ar sesei gimtadienio / jubiliejaus proga.

VYRAI, JŪS IRGI GALITE ŠOKTI!
Kartu su mumis šokti ir ruoštis nustebinti gali ne tik moterys, bet ir vyrai. Jei esi drąsus vyras, jei užgrojus muzikai Tavo kojos pačios kilnojasi, jei Tau yra sakę (ar pats manai), kad esi gan muzikalus ir nori padaryti staigmeną moteriai (merginai, žmonai, mamai, močiutei, į akį kritusiai panelei, sesei ar tiesiog draugei) arba vyrui, draugui — skambink, rašyk mums ir kartu suplanuosime Tavo fantastiškos staigmenos detales!

STAIGMENA VESTUVĖMS

Tai gali būti:
staigmena jauniesiems nuo svečių: šoka visi svečiai kartu arba vyrai ir moterys parengia atskirus pasirodymus,
jaunosios staigmena jaunikiui: jaunoji šoka viena su „Dolce Vita“ arba kartu šoka visos vestuvių viešnios,
jaunikio staigmena jaunajai: jaunikis šoka vienas su „Dolce Vita“ arba kartu šoka visi vestuvių svečiai vyrai.

KAIP VISKAS VYKSTA?
Paprastai! Viskas prasideda nuo Jūsų email’o arba skambučio mums! O toliau…

  1. Kartu suplanuosime staigmeną >
  2. išmokysime nesudėtingą choreografiją >
  3. repetuosime (3-5 susitikimai) >
    ir BAAM — staigmena gatava!